ŠKOLNÍ ROK 2023 -2024
Květen
7.5. - Úterý
Zápis k předškolnímu vzdělávání
Duben
3.4. - Středa
Akce - "UKLIĎME ČESKO"
4.4. - Čtvrtek
Zápis do 1. třídy
9.4. - Úterý
Exkurze Pfeiffer
9. ročník
16.4. - 19.4.
Třídní shůzky
17.4. - Středa
Konzultační den na 2. stupni ZŠ
23.4. - Úterý
Divadelní představení "Spejbl a Hurvínek"
1. stupeň ZŠ
24.4. - Středa
Exkurze Praha
Březen
5.3. - Úterý
Divadlo Horažďovice MŠ
"Princezna se zlatou hvězdou"
19.3. - Úterý
MŠ - Screening - posouzení školní znalostí - Klatovy
26.3. - Úterý
Divadelní představení Kytice - Klatovy
2. stupeň ZŠ
Únor
1.2. - Čtvrtek
Ředitelské volno
Olympiáda ČJ - okresní kolo
2.2. - Pátek
Pololetní prázdniny
6.2. - Pondělí
Týden pro zdraví - Klatovy
2. stupeň ZŠ
13.2. - Úterý
Olympiáda AJ
14.2. - Středa
Vzdělávací program - Proud Horažďovice
9. třída
16.2 - Pátek
Máškarní bál MŠ
19.2 - Pondělí
Školní kolo v recitaci ve 13:00
1. stupeň ZŠ
20.2 - Úterý
Divadlo Horažďovice - MŠ
"Jak chtěl kominík Štístko tancovat kalamajku"
Leden
31.1. - Středa
Předávání vysvědčení za první pololetní
Prosinec
5.12. - Úterý
Mikulášská nabídka MŠ
6.12. - Středa
Planeta 3000
vzdělávací pořad - 2. stupeň
13.12 - Středa
Vánoční besídka
MŠ od 16:00
14.12 - Čtvrtek
Divadlo MŠ
19.12 - Úterý
Den zimních sportů
- bruslení 2. stupeň
20.12 - Středa
Vánoční turnaj ve stolních hrách
Beseda s P. Kláskem
8 - 9. ročník
21.12 - Čtvrtek
Vánoční besídky v ZŠ
Divatelní představení Alfa Klatovy
2. stupeň
22.12 - Pátek
Ředitelské volno
23.12. - 2.1.
Vánoční prázdniny
Listopad
24.11. - Pátek
Energie pro budoucnost
7. - 9. ročník
8.11. - Středa
Úklidové odpoledne
2. stupeň ZŠ
začátek od 13:15
7. 11. - Úterý
Předvánoční tvoření
3. 11. - Pátek
Sférické kino
MŠ + ZŠ
Říjen
24. 10 - Úterý
Úklidové odpoledne
1. stupeň ZŠ
Florbal Horažďovice
Chlapci 6 - 7. ročník
Beseda s pracovnicí úřadu práce
9. ročník
začátek od 13:30
13. 10. - Pátek
Ukázka dravých ptáků
MŠ + ZŠ
Začátek od 9:15
6. 10. - Pátek
Vzdělávací pořád "Co je internet"
MŠ + 1-3. ročník
5. 10. - Čtvrtek
Zahájení semestru VU3V
Září
4. 9. - Pondělí
Od 8.00 začínají žáci se svými učiteli ve třídách. Žáci 1. ročníku nastupují v budově
1. stupně.
Slavnostní zahájení školního roku na nádvoří zámku od 8.20.
5. 9. - Úterý
Objímání školy
6. 9. - Středa
Sportovní den
8. 9. - Pátek
"Od Dunkerque domů" - dobový tábor, výstava vojenské techniky HORAŽĎOVICE
"Zemědělství žíje" - návštěva farmy KADOV
obě akce pro žáky 3. - 9. ročníku
11.9. - Pondělí
Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou
13.9. - Středa
Společná třídní schůzka MŠ a ZŠ od 15:30 na nádvoří zámku
15.9 - Pátek
Dopravní výchova - teorie
4 až 5. ročník
17.9. - Neděle
Den otevřených dveřích od 13:00 do 17:00h
19.9. - Úterý
Začátek plaveckého výcviku
MŠ, 1 až 4. ročník
20.9. - Středa
Internet pro nejmenší
Preventivní program pro MŠ, 1 a 2. ročník
29.9. - Pátek
Ředitelské volno