ŠKOLNÍ ROK 2023 -2024

Květen

7.5. - Úterý

Zápis k předškolnímu vzdělávání 

Duben

4.4. - Čtvrtek

Zápis do 1. třídy 

16.4. - 19.4.

Třídní shůzky

17.4. - Středa 

Konzultační den na 2. stupni ZŠ

23.4. - Úterý

Divadelní představení "Spejbl a Hurvínek" 

1. stupeň ZŠ

24.4. - Středa 

Exkurze Praha

Březen

5.3. - Úterý

Divadlo Horažďovice MŠ

"Princezna se zlatou hvězdou"

19.3. - Úterý

MŠ - Screening - posouzení školní znalostí - Klatovy 

26.3. - Úterý

Divadelní představení Kytice - Klatovy 

2. stupeň ZŠ

Únor

1.2. - Čtvrtek

Ředitelské volno

Olympiáda ČJ - okresní kolo

2.2. - Pátek 

Pololetní prázdniny 

6.2. - Pondělí

Týden pro zdraví - Klatovy 

2. stupeň ZŠ

13.2. - Úterý

Olympiáda AJ

14.2. - Středa

Vzdělávací program - Proud Horažďovice

9. třída 

16.2 - Pátek

Máškarní bál MŠ

19.2 - Pondělí

Školní kolo v recitaci ve 13:00 

1. stupeň ZŠ

20.2 - Úterý

Divadlo Horažďovice - MŠ

"Jak chtěl kominík Štístko tancovat kalamajku"

Leden

31.1. - Středa

Předávání vysvědčení za první pololetní

 

Prosinec

5.12. - Úterý

Mikulášská nabídka MŠ

6.12. - Středa

Planeta 3000

vzdělávací pořad - 2. stupeň

13.12 - Středa

Vánoční besídka 

MŠ od 16:00

14.12 - Čtvrtek

Divadlo MŠ

19.12 - Úterý

Den zimních sportů

- bruslení 2. stupeň

20.12 - Středa

Vánoční turnaj ve stolních hrách

Beseda s P. Kláskem 

8 - 9. ročník 

21.12 - Čtvrtek 

Vánoční besídky v ZŠ

Divatelní představení Alfa Klatovy

2. stupeň

22.12 - Pátek

Ředitelské volno

23.12. - 2.1.

Vánoční prázdniny

Listopad

24.11. - Pátek 

Energie pro budoucnost 

7. - 9. ročník 

8.11. - Středa

Úklidové odpoledne

2. stupeň ZŠ

začátek od 13:15

7. 11. - Úterý 

Předvánoční tvoření 

3. 11. - Pátek

Sférické kino 

MŠ + ZŠ

Říjen

24. 10 - Úterý

Úklidové odpoledne 

1. stupeň ZŠ

Florbal Horažďovice

Chlapci 6 - 7. ročník 

Beseda s pracovnicí úřadu práce

9. ročník 

začátek od 13:30

13. 10. - Pátek 

 Ukázka dravých ptáků 

MŠ + ZŠ

Začátek od 9:15

6. 10. - Pátek 

Vzdělávací pořád "Co je internet" 

MŠ + 1-3. ročník

5. 10. - Čtvrtek

Zahájení semestru VU3V

Září

4. 9.  - Pondělí

Od 8.00 začínají žáci se svými učiteli ve třídách. Žáci 1. ročníku nastupují v budově
   1. stupně. 

Slavnostní zahájení školního roku na nádvoří zámku od 8.20.

5. 9. - Úterý  

Objímání školy

6. 9. - Středa

Sportovní den 

8. 9. - Pátek

"Od Dunkerque domů" - dobový tábor, výstava vojenské techniky HORAŽĎOVICE 

"Zemědělství žíje" - návštěva farmy KADOV 

obě akce pro žáky 3. - 9. ročníku  

11.9. - Pondělí 
    
Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou  

13.9. - Středa

Společná třídní schůzka MŠ a ZŠ od 15:30 na nádvoří zámku 

15.9 - Pátek 
   Dopravní výchova - teorie 

4 až 5. ročník 

17.9. - Neděle

Den otevřených dveřích od 13:00 do 17:00h 

19.9. - Úterý

Začátek plaveckého výcviku 

MŠ, 1 až 4. ročník 

20.9. - Středa

Internet pro nejmenší 

Preventivní program pro MŠ, 1 a 2. ročník 

29.9. - Pátek 

Ředitelské volno  

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logolink ESF