ŽÁKOVSKÉ MAILOVÉ ADRESY

Zveřejněno: 16. 4. 2020, zapsal: Eva Smolíková

Vážení rodiče,

pokračujeme v distančním vzdělávání žáků. Pro zlepšení komunikace jsou zřízeny školní žákovské účty. Využíváme  k tomu platformu Google Apps pro vzdělávání (jejím prostřednictvím například funguje naše virtuální sborovna).

 Třídní učitelé (prozatím) 9. a 8. ročníku pošlou svým žákům potřebné informace pro zřízení školní mailové adresy. Protože dbáme na kybernetickou bezpečnost, jsou školní emailové schránky žáků nastaveny pouze pro interní komunikaci, emaily z jiných domén nebudou dětem doručeny. Navíc má škola přístup k administraci jednotlivých schránek pro případnou kontrolu.

 Po zřízení těchto účtů pak bude možné například využívat  google UČEBNU či  videokonference prostřednictvím aplikace MEET.

V případě dotazů využijte naše mailové nebo telefonické kontakty.

Zveřejněno: 3. 7. 2020
Zveřejněno: 18. 6. 2020
Zveřejněno: 15. 6. 2020
Náhodný výběr z galerie
Maškarní v MŠ 15 Dětský den 2015 14 Společný výlet 5. ročníků 13 Exkurze do NTM Prahy 7

 

logolink ESF