ŽÁKOVSKÉ MAILOVÉ ADRESY

Zveřejněno: 16. 4. 2020, zapsal: Eva Smolíková

Vážení rodiče,

pokračujeme v distančním vzdělávání žáků. Pro zlepšení komunikace jsou zřízeny školní žákovské účty. Využíváme  k tomu platformu Google Apps pro vzdělávání (jejím prostřednictvím například funguje naše virtuální sborovna).

 Třídní učitelé (prozatím) 9. a 8. ročníku pošlou svým žákům potřebné informace pro zřízení školní mailové adresy. Protože dbáme na kybernetickou bezpečnost, jsou školní emailové schránky žáků nastaveny pouze pro interní komunikaci, emaily z jiných domén nebudou dětem doručeny. Navíc má škola přístup k administraci jednotlivých schránek pro případnou kontrolu.

 Po zřízení těchto účtů pak bude možné například využívat  google UČEBNU či  videokonference prostřednictvím aplikace MEET.

V případě dotazů využijte naše mailové nebo telefonické kontakty.

Náhodný výběr z galerie
Den pro zámek I. 8 Výlet I. stupeň Velhartice II. 4 Dětský den 2015 24 Vystoupení v cirkusu Happy Kids 13

 

logolink ESF