PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Zveřejněno: 7. 4. 2020, zapsal: Eva Smolíková

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vždy si velice vážíme Vaší spolupráce, v této mimořádné době o to více. Vnímáme, jak pomáháte svým dětem zvládnout nelehkou roli žáka ve vynuceném distančním vzdělávání. Vždy je naší snahou žáky podporovat, nabízet jim taková zadání, která zvládnou v co největší míře samostatně a která mají smysl. Snažíme se poskytovat žákům zpětnou vazbu jak jen je to možné. Jsme rádi za zpětnou vazbu i od vás, protože je pro nás důležité vědět, jak  situaci vnímáte a prožíváte Vy. 

Přejeme všem, žákům, Vám, Vašim rodinám a blízkým hezké Velikonoce, pevné zdraví a těšíme se (doufáme, že brzy) na shledanou.

Jménem zaměstnanců školy Mgr. Eva Smolíková, ředitelka 

Náhodný výběr z galerie
Vojáci ve školce 8 Výlet II. stupeň - Mariánké Lázně II. 15 Projekt Kyberšikana 2010 1 Mateřská škola 2012 8

 

logolink ESF