PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Zveřejněno: 7. 4. 2020, zapsal: Eva Smolíková

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vždy si velice vážíme Vaší spolupráce, v této mimořádné době o to více. Vnímáme, jak pomáháte svým dětem zvládnout nelehkou roli žáka ve vynuceném distančním vzdělávání. Vždy je naší snahou žáky podporovat, nabízet jim taková zadání, která zvládnou v co největší míře samostatně a která mají smysl. Snažíme se poskytovat žákům zpětnou vazbu jak jen je to možné. Jsme rádi za zpětnou vazbu i od vás, protože je pro nás důležité vědět, jak  situaci vnímáte a prožíváte Vy. 

Přejeme všem, žákům, Vám, Vašim rodinám a blízkým hezké Velikonoce, pevné zdraví a těšíme se (doufáme, že brzy) na shledanou.

Jménem zaměstnanců školy Mgr. Eva Smolíková, ředitelka 

Zveřejněno: 3. 7. 2020
Zveřejněno: 18. 6. 2020
Zveřejněno: 15. 6. 2020
Náhodný výběr z galerie
Vánoce s rodiči 3 9. ročník výlet Plzeň - Rokycany 3 6. třída akademie 17 Policie v MŠ 2014 IV. 12

 

logolink ESF