Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice

Zveřejněno: 16. 11. 2022, zapsal: Andrea Režná

16. listopadu se naši deváťáci vydali na den otevřených dveří, který pro své budoucí studenty uspořádala střední škola v Horažďovicích.

Žáci se seznámili nejprve s dílnami a jejich vybavením využívaným při studiu oboru Opravář zemědělských strojů. Následně jsme se přesunuli do hlavní budovy, kde probíhala pestrá ukázka všech oborů, které škola svým studentům nabízí. Mohli jsme tak nahlédnout pod ruce budoucím grafickým designérům, aranžérům, barmanům, cukrářům i pod pokličku budoucím kuchařům a ochutnat z jejich umu.

Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  6Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  5Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  4Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  3Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  2Den otevřených dveří - Střední škola Horažďovice  1
https://portal.dmsoftware.cz/?ReturnUrlSOL=%2fSOL%2fApp%2fRozvrh%2fKRO011_VypisUcitele.aspx#
Zveřejněno: 4. 3. 2024
Zveřejněno: 17. 1. 2024
Náhodný výběr z galerie
Policie v MŠ 2014 III. 10 Tábor, výlet 1. stupeň 16 Draví ptáci 14.10. 7 Karneval v MŠ 2.3.2012 10

 

logolink ESF