Krajské kolo McDonald´s cup

Zveřejněno: 30. 5. 2016, zapsal: Hana Šebková

Konalo se 20. května v 33. ZŠ Plzeň a pro družstvo mladých fotbalistů to byl ohromný zážitek - účastnit se takové soutěže na krajské úrovni. Do Krajského finále se probojovaly tyto školy: 33. ZŠ Plzeň, 34. ZŠ Plzeň, ZŠ Nýřany, ZŠ Chotěšov, ZŠ TGM Rokycany, ZŠ Staňkov, ZŠ Bor. Trochu smůlu jsme měli při rozlosování do skupiny, kdy jsme se potkaly s týmy 33. ZŠ Plzeň (tento tým krajské finále vyhrál) a ZŠ Rokycany( obsadila 2. místo). Pak ještě kluci prohráhli se ZŠ Staňkov a tím pádem se hrálo o 7. - 8. místo. V závěrečném zápase kluci vyhráli a obsadili konečné 7. místo. Všem fotbalistům patří velká pochvala za reprezentaci školy. Zároveň bych chtěla poděkovat rodičům - panu Dvořákovi a Šabkovi za zajištění dopravy do Plzně a pomoc při jednotlivých zápasech.

McDonalds cup - krajské kolo 7McDonalds cup - krajské kolo 6McDonalds cup - krajské kolo 5McDonalds cup - krajské kolo 4McDonalds cup - krajské kolo 3McDonalds cup - krajské kolo 2McDonalds cup - krajské kolo 1
Zveřejněno: 24. 4. 2024
Zveřejněno: 16. 4. 2024
Zveřejněno: 4. 3. 2024