NABÍDKA UČENÍ NA DOMA

Zveřejněno: 18. 3. 2020, zapsal: Eva Smolíková

Vážení zákonní zástupci, žáci,

jistě jste zaznamenali, že od minulého týdne postupně zaplňujeme webové stránky nabídkou učení na doma. Zatím pro hlavní předměty: český jazyk, matematiku a cizí jazyky. Zadání najdete po rozkliknutí  jednotlivých tříd.

V nabídce je vždy uveden kontakt (mailová adresa) na konkrétního vyučujícího. Kontakt můžete využít nejen pro zasílání vypracovaných úkolů, ale také pro dotazy. Nově jsme vložili mailové adresy třídních učitelů i na stránky k jednotlivým třídám. Také vaši třídní učitelé jsou připraveni vám pomoci. 

Milí žáci a žákyně, práce jsou připraveny tak, abyste je zvládli samostatně. Pokud budete potřebovat pomoc, požádejte o ni.  IT technologie  je teď nástrojem naší komunikace a učení. Přesto pamatujte, že je důležité si od monitorů odpočinout. Počet hodin strávených u všech obrazovek (PC, TV, mobil, tablet...) za týden by neměl převyšovat číslo vašeho věku (žák ve věku 10 let má přibližně 10 bezpečných hodin u monitoru za týden). Pobývejte venku, pomáhejte rodičům, čtěte. 

Věřím, že tuto mimořádnou situaci všichni společnými silami zvládneme. Přeji všem zdraví.

S díky

Mgr. Eva Smolíková, ř. š.

Zveřejněno: 19. 10. 2020
Zveřejněno: 15. 10. 2020
Zveřejněno: 13. 10. 2020
Náhodný výběr z galerie
Slavnost slabikáře 2013 II. 4 Objímání školy 2020 8 Objímání školy 2020 10 Vystoupení v cirkusu Happy Kids 7

 

logolink ESF